דיקור קוסמטי

לפרטים והרשמה

דיקור קוסמטי הוא טיפול שכרוך בשימוש בדיקור סיני כדי לשפר את העור ולהילחם בתהליך ההזדקנות. המכונה לעתים "מתיחת פנים בדיקור" או "התחדשות פנים," דיקור קוסמטי משמש לעתים קרובות כתחליף למתיחת פנים כירורגית ואמצעים קונבנציונליים אחרים על מנת להעלים סימני הזדקנות בעור.

תומכים טוענים כי דיקור קוסמטי יכול לסייע בהפחתת קמטים, להפחית קמטוטים, להסיר כתמי גיל, ולהרים את העפעפיים הנפולים. רוב הקורסים של טיפול בדיקור קוסמטי הם עשרה או יותר מפגשים, כמו גם הפעלות נוספות לתחזוקה של תוצאות.
איך דיקור קוסמטי עובד?

ברפואה הסינית מסורתית, דיקור משמש כבר זמן רב על מנת לשפר את זרימת האנרגיה החיונית (המכונה "צ'י" ) בכל הגוף.האנרגיה החיונית זורמת דרך קווי אנרגיה בלתי נראים, הידועים בשם "מרידיאנים".

על פי רפואה הסינית מסורתית, בעיות בריאות עלולות להתרחש כתוצאה מחסימות בזרימת אנרגיה חיונית. על ידי החדרת מחטים לנקודות שצוינו  נוכל לשחזר את זרימת האנרגיה חיונית ולשפר את הבריאות.

שאלות נפוצות

ההרשמה לקורס מתבצעת במכללת גודלמן, אנו מבצעים פגישת ייעוץ בה אנו נותנים פרטים מלאים על הקורס, בונים תכנית לימודים מותאמת ואישית לסטודנט ומבצעים את ההרשמה, ההרשמה מותנת בדמי הרשמה על סך 550 ש"ח. כמו כן ניתן להירשם טלפונית , במקרה ואין צורך בפגישת ייעוץ, ההרשמה מתבצעת על ידי מילוי טופס הרשמה עם המועמד בטלפון, וחיוב האשראי טלפונית בדמי הרשמה, או שכר לימוד. לאחר מכן הטופס נשלח למועמד בפקס או המייל על מנת שהמועמד יחתום על הטופס, קבלה וחשבונית ניתן לקבל פיזית במזכירות המכללה.

במכללת גודלמן יש גמישות רבה בתחום תכניות הלימודים. ישנם קורסי ערב ובוקר ואפילו קורסי צהריים. במכללת גודלמן תוכל להתאים לעצמך תכנית לימודים נוחה המותאמת לצרכייך.

במכללת גודלמן, צוות המרצים הינו מהטובים בארץ. במכללה שלנו מלמדים רק מומחים מהמעלה הראשונה. רובם ככולם בהשכלת . PHD, MD ND
עוד פרטים ניתן לקרוא בעמוד "צוות המרצים" בדף הבית.

מומלץ לקרוא גם

רפלקסולוגיה ודאגנות יתר

מאמר-רפלקסולוגיה ודאגנות יתר: דאגה הינה תגובה רגשית/קוגניטיבית למצבים שאין לאדם אפשרות להשפיע עליהם. דאגה יכולה להתפתח בכל תחום בו קיימת אי וודאות, בכל מצב שלתפיסתנו

טיפול באמצעות פרחי באך

  מערכת הריפוי של באך נועדה לטפל באדם יותר מאשר במחלה, בסיבה יותר מאשר בתוצאה. פשטות היא המפתח לטיפול בעזרת פרחי באך, פשטות היא הפתרון

ניורולוגיה והרפואה האלטרנטיבית

נוירולוגיה והרפואה האלטרנטיבית-   טרשת  נפוצה ומחלות ונירולוגיות אחרות, הנן מחלות רציניות וקשות, המאמר הבא הינו לקריאה והרחבת אופקי הקורא, ואינו תחליף להמלצות הרופא המטפל.

מהי שיטת "דורן"?

שיטת "דורן" היא טיפול ידני עדין מאוד ובטוח אשר פותח על מנת להתמקד בגורמים נפוצים המשפיעים על כאבי מפרקים. הרעיון פותח בגרמניה לפני כ -40

Call Now Button
דילוג לתוכן