טווינא

לפרטים והרשמה

טווינא – היא שיטת טיפול שמגיעה אלינו מרפואה הסינית וכוללת שימוש במגע .התפיסה הכללית עוסקת באיזון בין הגוף לנפש ובהשפעת הנפש על כאב .הטווינא משפיעה על המרדיאנים וכן על העור, השרירים ,הגידים ,הרצועות ,העצמות ועוד… הטווינא נועדה להעצים ולווסת את זרימת האנרגיה והדם בגוף ,דבר המפעיל ומעצים תהליכי ריפוי טבעיים בגוף הן מבחינה פיזית ,מנטלית ,נפשית ורגשית ושיפור איכות החיים בצורה ניכרת.

שאלות נפוצות

ההרשמה לקורס מתבצעת במכללת גודלמן, אנו מבצעים פגישת ייעוץ בה אנו נותנים פרטים מלאים על הקורס, בונים תכנית לימודים מותאמת ואישית לסטודנט ומבצעים את ההרשמה, ההרשמה מותנת בדמי הרשמה על סך 1250 ש"ח. כמו כן ניתן להירשם טלפונית , במקרה ואין צורך בפגישת ייעוץ, ההרשמה מתבצעת על ידי מילוי טופס הרשמה עם המועמד בטלפון, וחיוב האשראי טלפונית בדמי הרשמה, או שכר לימוד. לאחר מכן הטופס נשלח למועמד בפקס או המייל על מנת שהמועמד יחתום על הטופס, קבלה וחשבונית ניתן לקבל פיזית במזכירות המכללה.

במכללת גודלמן יש גמישות רבה בתחום תכניות הלימודים. ישנם קורסי ערב ובוקר ואפילו קורסי צהריים. במכללת גודלמן תוכל להתאים לעצמך תכנית לימודים נוחה המותאמת לצרכייך.

במכללת גודלמן, צוות המרצים הינו מהטובים בארץ. במכללה שלנו מלמדים רק מומחים מהמעלה הראשונה. רובם ככולם בהשכלת . PHD, MD ND
עוד פרטים ניתן לקרוא בעמוד "צוות המרצים" בדף הבית.

מומלץ לקרוא גם

אנטומיה

открывается курс по анатомии на русском языке в четверг 28/03/24 в 18:00-21:00 преподаватель др.Соколин Семён

חג שמח !

חברים יקרים אנו נחדש את הלימודים ב-01.05.24 אנו מאחלים לכולם חג חירות שמח!

עיסוי שוודי

  עיסוי שוודי הוליסטי ידוע כשיטת ריפוי במגע כבר למעלה מ 150 שנה. זוהי שיטה המהווה בסיס לסגנונות שונים של עיסוי רפואי ומתבססת על הנעת רקמות רכות ומפרקים. בקורס נלמד טכניקות

Call Now Button דילוג לתוכן