חבישת קנזיוטייפ

לפרטים והרשמה

 

הקינזיו טייפ הוא המצאה ייחודית של ד“ר קנזו קאזה, היפני, שפיתח את הטייפ כך שיהיה קרוב מאוד לתכונות העור האנושי כתשובה למגבלות שבהן נתקל כאשר עבד עם טייפ הספורט הנוקשה עם מטופליו.

הקינזיו טייפינג הוא חלק מתרפיה מנואלית ומתאים לשורה גדולה מאוד של בעיות. הקינזיו טייפ משפר בעיות פיזיולוגיות, מתאים לבעיות אקוטיות, בעיות סאב-אקוטיות, בעיות שיקומיות ובעיות כרוניות, עוזר לגוף לחזור לאיזון, ולאחרונה משמש הרבה כדי למנוע פציעה חוזרת בספורט תרפיה. לקינזיו טייפ השפעה מידית. מרגע הנחתו על העור הוא מתחיל לשנות תהליכים ועושה שינויים פיזיולוגיים בגוף כמו הפחתת כאבים שונים כגון כאבי מחזור, נפיחויות, גודש ובעיות לימפתיות. רבים שואלים מהי התרופה שמצויה בטייפ? התשובה המדהימה היא שאין שום תרופה בטייפ! בעזרת הקינזיו אנחנו משנים את האינפורמציה שמגיעה למוח והוא מגיב ומשנה לגמרי את היכולות הפיזיולוגיות.

הסוד הוא בפיתוח. הדרישות לפיתוח הטייפ היו שיהיה כדמוי עור. המתח, העובי, המשקל, ההתארכות/אלסטיות (35-40%) יהיו כמו של העור, חשוב מכך- שהטייפ לא יחנוק את העור ויהיה בעל דבק היפו-אלרגני ומבד שיאפשר הוצאת נוזלים (זיעה).
· קינזיו טייפ הוא הגוף היחידי שעוסק במחקר החל משנות ה-80.
· הקינזיו טייפ עשוי מ 100% כותנה.
· הקינזיו טייפ אינו טייפ מכני, הוא לא משנה תהליכים מכאניים אלא את המידע שקיים במפרק וע"י כך מביא לשיפור.
· בקינזיו אפשר לטפל בכל הגילאים מתינוקות ועד קשישים ואפילו על חיות!
· הטייפ משפיע על 5 המערכות הגדולות בגוף: עור, פאשיה סופר-פיציאלית, מערכת הדם והלימפה, השרירים והמפרקים (תחושתיות).
· את הטייפ אפשר להשאיר עד 3 ימים. הוכח שלאחר 3 ימים נוצר נזק בדמות קרעים בתוך הפאשיות.
· לקינזיו המקורי, מתחרים וחיקויים רבים, אז אל תתבלבלו! או כמו שאומרים בקינזיו: "If it doesn't say Kinesio it's NOT the real thing"

 

שאלות נפוצות

ההרשמה לקורס מתבצעת במכללת גודלמן, אנו מבצעים פגישת ייעוץ בה אנו נותנים פרטים מלאים על הקורס, בונים תכנית לימודים מותאמת ואישית לסטודנט ומבצעים את ההרשמה, ההרשמה מותנת בדמי הרשמה על סך 1250 ש"ח. כמו כן ניתן להירשם טלפונית , במקרה ואין צורך בפגישת ייעוץ, ההרשמה מתבצעת על ידי מילוי טופס הרשמה עם המועמד בטלפון, וחיוב האשראי טלפונית בדמי הרשמה, או שכר לימוד. לאחר מכן הטופס נשלח למועמד בפקס או המייל על מנת שהמועמד יחתום על הטופס, קבלה וחשבונית ניתן לקבל פיזית במזכירות המכללה.

במכללת גודלמן יש גמישות רבה בתחום תכניות הלימודים. ישנם קורסי ערב ובוקר ואפילו קורסי צהריים. במכללת גודלמן תוכל להתאים לעצמך תכנית לימודים נוחה המותאמת לצרכייך.

במכללת גודלמן, צוות המרצים הינו מהטובים בארץ. במכללה שלנו מלמדים רק מומחים מהמעלה הראשונה. רובם ככולם בהשכלת . PHD, MD ND
עוד פרטים ניתן לקרוא בעמוד "צוות המרצים" בדף הבית.

מומלץ לקרוא גם

טיפולי הרזייה

טיפולי הרזיה פעמים רבות אנו מדמיינים עולם שבו אנו יכולים לקחת תרופת פלא ולקבל את הגוף שרצינו. תרופה מהירה, ללא כאב ומאמץ, שתפתור אותנו מצמיגי הבטן וקליפות התפוז על הירכיים.

טיפולי גב במצב כרוני/אקוטי

טיפול גב במצב כרוני כאב גב כרוני הוא כאב שמתפתח בהדרגתיות לאורך הזמן ונמשך מעל לשלושה חודשים.  עוצמת הכאב יכולה להיות עמומה ולאחר מכן להתחזק לכאב חד. כאב הגב יכול

גמילה מעישון בדרך טבעית

גמילה מעישון בדרך טבעית עדיפה בהרבה מאשר שימוש בכימיקלים. כך הגוף מתנקה מרעלים וחומרים מזיקים, הבריאות משתפרת ותופעות רבות אשר נגמרו מעישון כגון שיעול, ליחה, קשיי נשימה ועוד נעלמים פלאים.

טיפול פרקים

  מהי דלקת פרקים ראומטית? זו מחלה אוטו אימונית הגורמת ליצירת דלקת כרונית בפרקי הגוף. עקב הדלקת ישנו כאב חד וחזק המחייב טיפול. ניתן לחיות עם המחלה אך חשוב גם

Call Now Button דילוג לתוכן