טיפולי הרזייה

לפרטים והרשמה

טיפולי הרזיה

פעמים רבות אנו מדמיינים עולם שבו אנו יכולים לקחת תרופת פלא ולקבל את הגוף שרצינו. תרופה מהירה, ללא כאב ומאמץ, שתפתור אותנו מצמיגי הבטן וקליפות התפוז על הירכיים.

אבל אין תרופת פלא. נדרשת עבודה. שינוי של אורח החיים בשילוב עם תזונה נכונה, פעילות גופנית, וכמובן עיסוי ממוקד, יכולים להביא לתוצאות מדהימות.

ספורט ותזונה הם מרזים, אך לצערנו הטיפול בצלוליט, ופיסול ההיקפים, ניתן להשיג רק בעזרת עיסוי וטכניקות מיוחדות להצרת היקפים.

עיסוי ניקוז למפתי

העיסוי המנואלי של ניקוז הלימפה עוזר לסילוק רעלים מהגוף ומנקז נוזלים עודפים, על ידי הגברת זרימת הדם והפעלת צינורות הלימפה.

העיסוי הלימפתי מתמקד בגירוי מערכת הלימפה, ובכך תורם רבות לחילוף החומרים בגוף. פעילות סדירה של מערכת הלימפה תורמת לחיזוק המערכת החיסונית.

העיסוי יכול להיעשות בכל הגוף כמו כן גם באזורים ממוקדים, במקום של צבירת נוזלים וחוסר זרימת דם, כגון אזור הבטן, הירכיים והישבן, ועל ידי כך להביא להצרה של ההיקפים.

אם אנחנו רוצים להשיל מהמשקל וגם לייפות את מראה גוף, עיסוי בדבש  הוא הפתרון. צלוליט הוא רקמת שומן תת עורי בולט על פני שטח העור ויוצר מראה של קליפת תפוז. האזורים ה"פגיעים" ביותר לצלוליט הינם אגן, ירכיים, ישבן ולעתים גם זרועות ובטן.

עיסוי בדבש נגד צלוליט הוא עיסוי מאוד אפקטיבי. טכניקות העיסוי ממוקדות באזורים הבעייתיים והתוצאה נראית לעין. הדבש בו משתמשים בקליניקת גודלמן, הוא דבש טהור, בעל ויטמינים ומינרלים אשר מעשיר את העור במינרלים חיוניים ומעניק לו מראה חלק ובריא.

הטיפול מבוצע על ידי טפיחות קלות על גבי פני העור, הדביקות של הדבש מזרזת את זרימת הדם ופותחת את הנקבוביות ומעניקה ספיגה של החומרים הטבעיים בדבש.

העיסוי יוצר 'ואקום' בין העור לידיו של המטופל וכך נוצר אפקט של ניקוי רעלים וניקוז של מערכת הלימפה.

התאמת תפריט ניקוי רעלים ותזונה נכונה למטופל

במרפאת גודלמן, אנו מתחילים קודם כל מניקוי הגוף מרעלים. על מנת לשקם את הגוף ולהביא לתוצאות מקסימליות, חייבים להיפטר לא רק מהקילוגרמים העודפים, אלא גם ממלחים, נוזלים עודפים שהצטברו בגוף. אנו מתאימים למטופל תפריט ועוזרים לגוף לסלק את כל הפסולת.

טרם בניית התפריט, המטופל עובר תשאול ממוקד לגבי הרגלי האכילה שלו, מזונות אלרגנים, זמני הארוחות, כמו כן גם בדיקת משקל, מסת שריר, אחוזי שומן והיקפים.

טובי הרופאים של מרפאת גודלמן, עוקבים מקרוב אחר התקדמות המטופל.  אנחנו לא רק עוזרים לרדת במשקל, אנחנו נותנים כלים לשינוי הרגלי האכילה לכל החיים.

 

 

שאלות נפוצות

ההרשמה לקורס מתבצעת במכללת גודלמן, אנו מבצעים פגישת ייעוץ בה אנו נותנים פרטים מלאים על הקורס, בונים תכנית לימודים מותאמת ואישית לסטודנט ומבצעים את ההרשמה, ההרשמה מותנת בדמי הרשמה על סך 550 ש"ח. כמו כן ניתן להירשם טלפונית , במקרה ואין צורך בפגישת ייעוץ, ההרשמה מתבצעת על ידי מילוי טופס הרשמה עם המועמד בטלפון, וחיוב האשראי טלפונית בדמי הרשמה, או שכר לימוד. לאחר מכן הטופס נשלח למועמד בפקס או המייל על מנת שהמועמד יחתום על הטופס, קבלה וחשבונית ניתן לקבל פיזית במזכירות המכללה.

במכללת גודלמן יש גמישות רבה בתחום תכניות הלימודים. ישנם קורסי ערב ובוקר ואפילו קורסי צהריים. במכללת גודלמן תוכל להתאים לעצמך תכנית לימודים נוחה המותאמת לצרכייך.

במכללת גודלמן, צוות המרצים הינו מהטובים בארץ. במכללה שלנו מלמדים רק מומחים מהמעלה הראשונה. רובם ככולם בהשכלת . PHD, MD ND
עוד פרטים ניתן לקרוא בעמוד "צוות המרצים" בדף הבית.

מומלץ לקרוא גם

טיפולי גב במצב כרוני/אקוטי

טיפול גב במצב כרוני כאב גב כרוני הוא כאב שמתפתח בהדרגתיות לאורך הזמן ונמשך מעל לשלושה חודשים.  עוצמת הכאב יכולה להיות עמומה ולאחר מכן להתחזק

חבישת קנזיוטייפ

  הקינזיו טייפ הוא המצאה ייחודית של ד“ר קנזו קאזה, היפני, שפיתח את הטייפ כך שיהיה קרוב מאוד לתכונות העור האנושי כתשובה למגבלות שבהן נתקל

דיקור קוסמטי

דיקור פנים להעלמת קמטים הינו טיפול מיוחד המתמקד בשמירה על מראה פנים צעיר ורענן. דיקור זה הוא טבעי ונטול כאב שמטרתו לצמצם הופעת קמטים, ולתמוך

גמילה מעישון בדרך טבעית

גמילה מעישון בדרך טבעית עדיפה בהרבה מאשר שימוש בכימיקלים. כך הגוף מתנקה מרעלים וחומרים מזיקים, הבריאות משתפרת ותופעות רבות אשר נגמרו מעישון כגון שיעול, ליחה,

Call Now Button
דילוג לתוכן