טיפול פרקים

לפרטים והרשמה

 

מהי דלקת פרקים ראומטית?

זו מחלה אוטו אימונית הגורמת ליצירת דלקת כרונית בפרקי הגוף. עקב הדלקת ישנו כאב חד וחזק המחייב טיפול. ניתן לחיות עם המחלה אך חשוב גם לדעת מה גורם לה. המחלה פוגעת בקרב של 1% מכלל האוכלוסייה ומהווה את המחלה האוטו אימונית הנפוצה בעולם. נשים נפגעות יותר מגברים והיא נפוצה יותר בקרב אנשים מעל גיל 40 למרות שהופעתה יכולה להיות בכל גיל.

מה קורה בדלקת פרקים ראומטית

מערכת החיסונית מייצרת חלבונים הנקראים נוגדנים שיודעים לפגוע בפרקי הגוף ולהרוס אותם. עקב הפגיעה, נוצרת דלקת כרונית אשר מביאה לסימפטומים כמו כאבי פרקים קשים המופיעים גם במנוחה. בעצם אפשר לראות שהפרקים הנגועים נראים אדומים, נפוחים ורגישים למגע. עם התקדמות המחלה ישנו הרס רקמות הסחוס המצפות את המפרק ונוצרת הגבלה בתנועה. החמרה במחלה יכולה להביא לנכות. המחלה עלולה לפגוע גם באיברים אחרים כמו לב וכלי דם, ריאות, מערכת העצבים ועוד. ישנן עוד תופעות אשר יכולות להופיע עקב המחלה כמו חולשה, עייפות, ירידה במשקל, קושי בהנעת המפרקים ועוד.

טיפול בדלקת פרקים ראומטית

דיקור סיניהרפואה הסינית רואה בדלקת פרקים מחלה אחת מתוך משפחה גדולה של מחלות שהמקשר ביניהם הוא ה"כאב". כאב יכול להיות חזק, מתחזק, קבוע, חד וכדומה. דיקור סיני מקל על הכאב ובנוסף מחזק את המערכת החיסונית של הגוף.

ניתן לבנות תפריט דיאטה אישי, לדוגמה, להימנע ממוצרי חלב , סוכר, בשר, מזון שומני ומטוגן. עיסוי רפואי משקם ועוזר להקלה על הכאב, מזרים את הדם והחמצן החדשים לרקמות הכואבות. מספר הטיפולים משתנה ממטופל למטופל לפי המצב הרפואי שלו ובהתאם לתגובת הטיפול.

 

שאלות נפוצות

ההרשמה לקורס מתבצעת במכללת גודלמן, אנו מבצעים פגישת ייעוץ בה אנו נותנים פרטים מלאים על הקורס, בונים תכנית לימודים מותאמת ואישית לסטודנט ומבצעים את ההרשמה, ההרשמה מותנת בדמי הרשמה על סך 1250 ש"ח. כמו כן ניתן להירשם טלפונית , במקרה ואין צורך בפגישת ייעוץ, ההרשמה מתבצעת על ידי מילוי טופס הרשמה עם המועמד בטלפון, וחיוב האשראי טלפונית בדמי הרשמה, או שכר לימוד. לאחר מכן הטופס נשלח למועמד בפקס או המייל על מנת שהמועמד יחתום על הטופס, קבלה וחשבונית ניתן לקבל פיזית במזכירות המכללה.

במכללת גודלמן יש גמישות רבה בתחום תכניות הלימודים. ישנם קורסי ערב ובוקר ואפילו קורסי צהריים. במכללת גודלמן תוכל להתאים לעצמך תכנית לימודים נוחה המותאמת לצרכייך.

במכללת גודלמן, צוות המרצים הינו מהטובים בארץ. במכללה שלנו מלמדים רק מומחים מהמעלה הראשונה. רובם ככולם בהשכלת . PHD, MD ND
עוד פרטים ניתן לקרוא בעמוד "צוות המרצים" בדף הבית.

מומלץ לקרוא גם

עישון צמחי מרפא

גמילה מעישון בדרך טבעית

עישון הוא הרגל מזיק עם השלכות בריאותיות חמורות, לכן חשוב להבין עד כמה גמילה מעישון בדרך טבעית תשמור על הבריאות, וכמה היא קריטית. עישון מגביר את הסיכון לפתח מצבים מסכני

טיפולי גב במצב כרוני/אקוטי

טיפול גב במצב כרוני כאב גב כרוני הוא כאב שמתפתח בהדרגתיות לאורך הזמן ונמשך מעל לשלושה חודשים.  עוצמת הכאב יכולה להיות עמומה ולאחר מכן להתחזק לכאב חד. כאב הגב יכול

חבישת קנזיוטייפ

  הקינזיו טייפ הוא המצאה ייחודית של ד“ר קנזו קאזה, היפני, שפיתח את הטייפ כך שיהיה קרוב מאוד לתכונות העור האנושי כתשובה למגבלות שבהן נתקל כאשר עבד עם טייפ הספורט

טיפולי הרזייה

טיפולי הרזיה פעמים רבות אנו מדמיינים עולם שבו אנו יכולים לקחת תרופת פלא ולקבל את הגוף שרצינו. תרופה מהירה, ללא כאב ומאמץ, שתפתור אותנו מצמיגי הבטן וקליפות התפוז על הירכיים.

Call Now Button דילוג לתוכן