כמה עולה קורס דיקור סיני

לפרטים והרשמה

כמה עולה קורס דיקור סיני ולמי הוא מיועד?

חושבים על לימודי דיקור סיני? רוצים לדעת אם הם מתאימים לכם וכמה הם עולים? קורסי דיקור סיני שמוצעים במכללת גודלמן לרפואה משלימה, יעניקו לכם כלים מעשיים והסמכה לטפל בתחום. מדובר בקורסים שמועברים בקבוצות קטנות על ידי צוות בכיר, ומוצעים במתכונות גמישות כלימודי בוקר או ערב, כקורס לימודי רפואה סינית ממושך, או כקורס מעשי קצר וממוקד.

לכן, התשובה לשאלה כמה עולה קורס דיקור סיני אינה אחידה והיא משתנה בהתאם לסוג ואורך הקורס המבוקש. הקהל שעבורו קורסים מיועדים הינו מגוון החל באנשים חסרי ידע וניסיון בתחום, ועד למטפלים מנוסים מתחומי טיפול מקבילים ואחרים, שרוצים להעשיר את סל כליהם.

אז למי הקרוס מתאים בדיוק?

קורסי דיקור סיני מיועדים לבעלי 12 שנות לימוד, לאנשים ללא רקע או ניסיון בתחום הרפואה סינית. הם מתאימים לאנשים שרוצים ללמוד מקצוע טיפולי מעשי, כמו כן לימודי דיקור מתאימים למטפלים מנוסים שרוצים להרחיב את סל כליהם. כך למשל, הקורס מתאים למטפלי בצמחי מרפא, פיזיותרפיסטים, רפלקסולוגים, נטורופתים, מטפלים בשיאצו או טווינא, ומטפלים בתחומי עיסוי נוספים.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס דיקור סיני יקבלו תעודת הסמכה לעבודה בתחום. הם יכולים להשתלב במסגרות עבודה שונות כשכירים וכעצמאים. כך למשל, הם יכולים להשתלב בקופות חולים, מרכזי בריאות, מכוני שיקום, במרפאות סיניות ומרפאות רפואה משלימה, במכוני ספא ועוד. אנו במכללה מסייעים לבוגרי קורס דיקור במציאת עבודה בתחום.

הרשמה ותנאי תשלום

במכללה שלנו מוצעים קורסי דיקור סיני מקצועיים בהיקפים שונים עבור מחירים כדאיים במיוחד, כאשר עלות הקורס משתנה בהתאם לאורכו ומאפייניו. ההרשמה לקורס כרוכה במילוי טופס עם פרטי המועמד וכן תשלום דמי הרשמה. יש לציין כי קיימת אפשרות לקבל מלגות סיוע וסבסוד לימודי הקורס לעולים. מעבר לכך, תשלומי הקורס מוצעים בפריסת תשלומים נוחה וגמישה.

להרשמה ללימודי דיקור סיני

להרשמה ללימודי דיקור סיני, ולקבלת עוד מידע על כמה עולה קורס דיקור סיני ובנושאים נוספים, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם מכללת גודלמן לרפואה משלימה בטלפון 08-8663620 או במייל college@godelman.co.il.

שאלות נפוצות

ההרשמה לקורס מתבצעת במכללת גודלמן, אנו מבצעים פגישת ייעוץ בה אנו נותנים פרטים מלאים על הקורס, בונים תכנית לימודים מותאמת ואישית לסטודנט ומבצעים את ההרשמה, ההרשמה מותנת בדמי הרשמה על סך 1250 ש"ח. כמו כן ניתן להירשם טלפונית , במקרה ואין צורך בפגישת ייעוץ, ההרשמה מתבצעת על ידי מילוי טופס הרשמה עם המועמד בטלפון, וחיוב האשראי טלפונית בדמי הרשמה, או שכר לימוד. לאחר מכן הטופס נשלח למועמד בפקס או המייל על מנת שהמועמד יחתום על הטופס, קבלה וחשבונית ניתן לקבל פיזית במזכירות המכללה.

במכללת גודלמן יש גמישות רבה בתחום תכניות הלימודים. ישנם קורסי ערב ובוקר ואפילו קורסי צהריים. במכללת גודלמן תוכל להתאים לעצמך תכנית לימודים נוחה המותאמת לצרכייך.

במכללת גודלמן, צוות המרצים הינו מהטובים בארץ. במכללה שלנו מלמדים רק מומחים מהמעלה הראשונה. רובם ככולם בהשכלת . PHD, MD ND
עוד פרטים ניתן לקרוא בעמוד "צוות המרצים" בדף הבית.

מומלץ לקרוא גם

טיפול רגשי למבוגרים

טיפול רגשי מתבסס על כך שרוב המצוקות שלנו נובעות ברוב המקרים ממשברים רגשיים שאנחנו נושאים בקרבנו. הבטחון העצמי, פוטנציאל האושר ושמחת החיים המאפשרת שקט נפשי ובריאות פיזית ורוחנית מצויה במפגש

לימודי עיסוי

עיסוי רפואי עיסוי רפואי הוא טיפול מכוון באופן ספציפי כדי לפתור פתולוגיות שאובחנו ושנקבעו על ידי רופא/ נטורופט. המטפל יכול להשתמש במגוון שיטות  במהלך הטיפול, אך ימקד את הטיפול של

לימודי רפלקסולוגיה קואורדינטיבית

אודות לימודי רפלקסולוגיה קואורדינטיבית במכללת גודלמן לרפואה משלימה, לצד לימודי רפלקסולוגיה מוצעים גם לימודי רפלקסולוגיה קואורדינטיבית. מדובר בשיטת טיפול ייחודית שפותחה בארץ על ידי שמואל דייזל, ששמה דגש על יצירת סימולציה קואורדינטיבית.

לימודי רפלקסולוגיה במרכז

אודות לימודי רפלקסולוגיה במרכז גרים באזור המרכז ומבקשים ללמוד רפלקסולוגיה? כדאי שתכירו את מכללת גודלמן לרפואה המובילה בארץ בלימודי רפואה משלימה, שמציעה לימודי רפלקסולוגיה במרכז עם תעודת הסמכה לעבודה במקצוע

Call Now Button דילוג לתוכן