לימודי דיקור סיני בתל אביב

לפרטים והרשמה

על לימודי דיקור סיני בתל אביב

במכללת גודלמן, המובילה בישראל בלימודי רפואה משלימה, מוצעים לימודי דיקור סיני בתל אביב. מדובר בלימודים מקצועיים ומקיפים המוצעים גם כחלק מלימודי רפואה סינית. שיטת טיפול זו המכונה גם אקופונקטורה מבוססת על גישה לפיה בגוף זורמים ערוצי אנרגיה של מרדיאנים המכונים גם כוח החיים או אנרגיית צ'י. על ידי פעולות דיקור יכול המטפל להסיר חסימות וכך להבטיח זרימה נאותה של אנרגיית צ'י שתורמת לשיפור בריאות המטופל.

לימודי דיקור סיני

רפואה סינית מבוססת על תורה עתיקה ומעמיקה בת אלפי שנים עם עקרונות פילוסופיים ואנרגטיים ייחודיים, הכוללים אמונה בערוצי אנרגיה שעובדים בגוף האדם ומכונים מרדיאנים. לכן, בכדי לטפל בדיקור סיני על המטפל להבין את העקרונות הייחודיים האלו של הרפואה הסינית לרבות הבנה קלינית ופתולוגית של אברי הגוף השונים והכרת נקודות דיקור שונות, משמעותן ותפקידן. הלימודים עצמם מורכבים מלימוד מעשי ועיוני בכיתות וקבוצות קטנות,  לרבות דיונים והרצאות בהשתתפות התלמידים, הדמיות מעשיות, תרגול אישי וקבוצתי, השתתפות בטיפולים המתקיימים במרפאה, השתתפות בפרויקטים לימודיים ועוד.

הלימודים מוצעים במסלולים גמישים, כלימודי ערב או בוקר, במסלולים קצרים וארוכים, ובסיומם יקבל התלמיד תעודת הסמכה כמטפל בדיקור סיני.

 

על שיטת הטיפול

דיקור סיני המכונה בלועזית אקופונקטורה הינה שיטת טיפול שמקורה ברפואה הסינית, המבוססת על דיקור המטופל במחטים דקות מיוחדות לאורך נקודות אנרגטיות שונות בגוף. על פי התורה הסינית הדיקור יעיל עבור מגוון רחב של בעיות בריאות ותחלואים לרבות מניעת וטיפול במחלות שונות, הקלת כאבים, טיפול בדלקות, חיזוק המערכת החיסונית, איזון הורמונאלי ועוד. מדובר בשיטת טיפול עתיקת יומין שנעשה בה שימוש בסין מהמאה השנייה לפני הספירה. משם שיטת טיפול זו התפשטה ברחבי אסיה ובמאה העשרים הגיעה גם לעולם המערבי.

 

הטיפול בדיקור סיני

תהליך טיפול באמצעות דיקור סיני מתחיל באבחון שמבוסס על בחינת דופק ובדיקת לשון ועל תשאול המטופל. בהתאם לתוצאות של האבחון נבחרות נקודות דיקור שונות. לנקודות אלו מוחדרות מחטים דקיקות ועל המטופל להישאר עימן כשהוא נח בשכיבה לפרק זמן נתון הנע לרוב בין עשרים לארבעים דקות. בסיום הטיפול המחטים מוצאות ונבדקת השפעת הטיפול על ידי בדיקת דופק המטופל.

 

להרשמה ללימודי דיקור סיני בתל אביב

להרשמה ללימודי דיקור סיני בתל אביב, לעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר של המכללה, או צרו קשר עם מכללת גודלמן לרפואה משלימה בטלפון 08-8663620 או במייל college@godelman.co.il.

שאלות נפוצות

ההרשמה לקורס מתבצעת במכללת גודלמן, אנו מבצעים פגישת ייעוץ בה אנו נותנים פרטים מלאים על הקורס, בונים תכנית לימודים מותאמת ואישית לסטודנט ומבצעים את ההרשמה, ההרשמה מותנת בדמי הרשמה על סך 1250 ש"ח. כמו כן ניתן להירשם טלפונית , במקרה ואין צורך בפגישת ייעוץ, ההרשמה מתבצעת על ידי מילוי טופס הרשמה עם המועמד בטלפון, וחיוב האשראי טלפונית בדמי הרשמה, או שכר לימוד. לאחר מכן הטופס נשלח למועמד בפקס או המייל על מנת שהמועמד יחתום על הטופס, קבלה וחשבונית ניתן לקבל פיזית במזכירות המכללה.

במכללת גודלמן יש גמישות רבה בתחום תכניות הלימודים. ישנם קורסי ערב ובוקר ואפילו קורסי צהריים. במכללת גודלמן תוכל להתאים לעצמך תכנית לימודים נוחה המותאמת לצרכייך.

במכללת גודלמן, צוות המרצים הינו מהטובים בארץ. במכללה שלנו מלמדים רק מומחים מהמעלה הראשונה. רובם ככולם בהשכלת . PHD, MD ND
עוד פרטים ניתן לקרוא בעמוד "צוות המרצים" בדף הבית.

מומלץ לקרוא גם

קורס דיקור סיני מעשי

על קורס דיקור סיני מעשי רוצים לטפל כמדקרים סינים? מבקשים לקבל כלים מעשיים בתחום? במכללת גודלמן לרפואה משלימה מציעים לכם קורס דיקור סיני מעשי ממוקד, שבסיומו תקבלו תעודת מטפל מוכרת. הלימודים עצמם

חשיבות המזון לגוף

חשיבות המזון לגוף את האנרגיה לתפקוד המערכות ולבניית התאים והרקמות, הגוף מקבל בעיקר מהמזון שאנו אוכלים. לפיכך, אם טרם למדתם כיצד לעשות פוטוסינתזה ולנצל את אנרגיית השמש, יכולת השמורה לצמחים (שגם

קורס עיסוי שוודי מזורז

קורס עיסוי באשדוד במחירים משתלמים גרים באזור אשדוד ואוהבים לטפל באנשים באמצעות מגע? מחפשים קורס עיסוי מזורז או מלא בעיר במחיר משתלם? כדאי לכם ליצור קשר עם מכללת גודלמן לרפואה

לימודי רפלקסולוגיה תל אביב

על לימודי רפלקסולוגיה תל אביב גרים בתל אביב ומבקשים ללמוד רפלקסולוגיה? לימודי רפלקסולוגיה בתל אביב מוצעים על ידי מכללת גודלמן לרפואה משלימה, מרכז לימודי רפואה משלימה מהמובילים בארץ שמאחוריו שורה

Call Now Button דילוג לתוכן