לימודי רפלקסולוגיה תל אביב

על לימודי רפלקסולוגיה תל אביב

גרים בתל אביב ומבקשים ללמוד רפלקסולוגיה? לימודי רפלקסולוגיה בתל אביב מוצעים על ידי מכללת גודלמן לרפואה משלימה, מרכז לימודי רפואה משלימה מהמובילים בארץ שמאחוריו שורה ארוכה של בוגרים העובדים בארץ וגם בחו"ל באופן עצמאי וכן דרך קופות חולים, מועדוני ספורט, מכוני ספא, מרכזי שיקום ועוד. לימודי הרפלקסולוגיה מוצעים במתכונת לימודי יום ו/או ערב, בקבוצות קטנות ובכיתות מצוידות, ובהם רוכשים התלמידים ידע מעשי ותיאורטי רב. בסיום הלימודים הבוגרים יקבלו תעודה מטעם המכללה של רפלקסולוג בכיר המוכרת על ידי איגוד ישראלי ובינלאומי לרפלקסולוגיה.

שיטת הטיפול הרפלקסולוגי

רפלקסולוגיה הינה שיטת אבחון וטיפול טבעית, המוכרת לאדם כבר אלפי שנים ומתועדת עוד מימי מצרים העתיקה. השיטה מאבחנת ומטפלת בעיקר דרך כפות רגליים, על ידי לחיצות ועיסוי נקודות שונות בכף הרגל המקבילות לאזורים, מערכות ואברים שונים בגופו של המטופל. עצם עיסוי כף הרגל מוביל להמרצת זרימת הדם ומערכות הלימפה בגוף, מסייע בניקוי תאי הגוף מפסולת, מרפה שרירים, משכך כאבים, מרגיע ומאזן. מעבר לכך הטיפול הרפלקסולוגי מסייע להתמודד עם מגוון בעיות רפואיות ובריאותיות והוא מספק מענה מצוין לאנשים שקשה להם עם מגע ועיסוי ישיר על הגוף, בין אם מרגישות יתר, אי נוחות, מטעמי הלכה ועוד.

 

לימודי רפלקסולוגיה

לימודי רפלקסולוגיה במכללת גודלמן יעניקו לכם את כל הכלים העיוניים והפרקטיים שנדרשים לאבחון ולטיפול בתחום:

 

 • אבחון- לימוד שיטות שונות של אבחון רפלקסולוגי המבוססות על התבוננות ומגע בכפות הרגליים ותשאול המטופל. כמו כן בהתאם לתוצאות האבחון ילמדו התלמידים לבחור בתוכנית טיפול מתאימה.
 • מפות כף רגל- לצורך אבחון וטיפול התלמידים יכירו מפות של כפות רגליים המפרטות הקבלה בין אזורי כף רגל למערכות ואברים בגוף.
 • טיפול- התלמידים ילמדו שיטות טיפול שונות המבוססות על מגע, עיסוי ולחיצות בכפות הרגליים וגם בכפות ידיים ובאוזניים.
 • טיפול עם אבזרים- התלמידים ילמדו גם לטפל בעזרת אבזרים שונים כדוגמת מקלות עץ, גומיות וכדורי גומי.

 

הרשמה ללימודי רפלקסולוגיה בתל אביב

להרשמה ללימודי רפלקסולוגיה בתל אביב, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם מכללת גודלמן לרפואה משלימה בטלפון 08-8663620 או במייל college@godelman.co.il.

 

  לפרטים והרשמה

   לפרטים והרשמה


   Call Now Button דילוג לתוכן