לימודי NLP בתל אביב

לפרטים והרשמה

אודות לימודי NLP בתל אביב

לימודי NLP בתל אביב כפי שמוצעים במכללת גודלמן לרפואה משלימה, מעניקים כלי טיפול ולהתפתחות אישית רב עוצמה. הלימודים זמינים בפני בעלי 12 שנות לימוד לפחות, מוצעים במסלולים גמישים כלימודי יום או ערב שנמשכים שנתיים, ומועברים על ידי צוות בכיר בכיתות לימוד קטנות ועם יחס אישי לכל תלמיד. בסיום כל שנה יקבלו הבוגרים תעודת מטפל, בסוף שנה ראשונה של Practitioner ומטפל בדמיון מודרך ובסוף שנה שנייה של Master-Practitioner.

תוכנית לימודי NLP

במכללה שלנו תיהנו מתוכנית לימודי NLP מקיפה ומעמיקה שכוללת לימוד מעשי ועיוני, תרגול אישי וקבוצתי, השתתפות בטיפולים במרפאות, השתתפות בפרויקטי טיפול ועוד. תכני הלימודים יעסקו בנושאי תקשורת תוך אישית ובין אישית ויעניקו סל כלים מקיף ומעמיק לצמיחה והתפתחות אישית ומקצועית. בין היתר תוכנית הלימודים תכלול את התכנים הבאים:

 

  • מבוא- הכרת שיטת NLP: על ידי מי ומתי פותחה, העקרונות שלה, הייחוד והיתרונות של הטיפול בשיטה זו וכו'.
  • הנחות יסוד- הכרת הנחות יסוד של השיטה עם דגש על חיבור וא- חיבור ותת מודע, ותרגול מצבים אלו.
  • שפה- לימוד ביטוי ושפה ייחודיים שמורכבים ממשפטי הובלה ואמת, ומסייעים לתקשר עם תת מודע ועל ידי היררכיה של החושים. כמו כן תילמד טכניקת לימוד של כתיבת הרפיה עצמית, על בסיס עקרונות שיילמדו בקורס.
  • הובלות- הכרת סוגי הובלות שונים, לרבות הובלה עקיפה עם דימויים, ישירה ועתידית.
  • מעגל חוויה- מעגל חוויה שמבוסס על התנהגות, מחשבה ורגש.
  • ראפור- הכרת המונח, אופן יצירת מצב ראפור ויכולת לצרף סוגים שונים של הובלות ומעגלי חוויה, וכן תרגול של מעגלי חוויה וראפור.
  • טכניקות שונות- הכרת ותרגול טכניקות שונות לרבות טכניקת מעגל מצוינות, העברת יכולת, העמדות, הילד הפנימי, שחזור זיכרונות, שינוי היסטוריה, פרידה מאדם, רמזי עיניים, מסגור מחדש, שחרור מתלות והרגלים, שיחת אברים ועוד.

 

להרשמה ללימודי NLP בתל אביב

להרשמה ללימודי NLP בתל אביב, לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם מכללת גודלמן לרפואה משלימה בטלפון 08-8663620 או במייל college@godelman.co.il.

שאלות נפוצות

ההרשמה לקורס מתבצעת במכללת גודלמן, אנו מבצעים פגישת ייעוץ בה אנו נותנים פרטים מלאים על הקורס, בונים תכנית לימודים מותאמת ואישית לסטודנט ומבצעים את ההרשמה, ההרשמה מותנת בדמי הרשמה על סך 1250 ש"ח. כמו כן ניתן להירשם טלפונית , במקרה ואין צורך בפגישת ייעוץ, ההרשמה מתבצעת על ידי מילוי טופס הרשמה עם המועמד בטלפון, וחיוב האשראי טלפונית בדמי הרשמה, או שכר לימוד. לאחר מכן הטופס נשלח למועמד בפקס או המייל על מנת שהמועמד יחתום על הטופס, קבלה וחשבונית ניתן לקבל פיזית במזכירות המכללה.

במכללת גודלמן יש גמישות רבה בתחום תכניות הלימודים. ישנם קורסי ערב ובוקר ואפילו קורסי צהריים. במכללת גודלמן תוכל להתאים לעצמך תכנית לימודים נוחה המותאמת לצרכייך.

במכללת גודלמן, צוות המרצים הינו מהטובים בארץ. במכללה שלנו מלמדים רק מומחים מהמעלה הראשונה. רובם ככולם בהשכלת . PHD, MD ND
עוד פרטים ניתן לקרוא בעמוד "צוות המרצים" בדף הבית.

מומלץ לקרוא גם

קורס רפלקסולוגיה

קורס רפלקסולוגיה – כל מה שצריך לדעת רפלקסולוגיה מעניינת אתכם? רוצים לדעת לאבחן ולטפל בעזרת שימוש בידע מצרי קדום? הגעתם למקום הנכון. במכללת "גודלמן – רפואה משלימה" תוכלו להשלים קורס

לימודי עיסוי

עיסוי רפואי עיסוי רפואי הוא טיפול מכוון באופן ספציפי כדי לפתור פתולוגיות שאובחנו ושנקבעו על ידי רופא/ נטורופט. המטפל יכול להשתמש במגוון שיטות  במהלך הטיפול, אך ימקד את הטיפול של

לימודי דיקור סיני בתל אביב

על לימודי דיקור סיני בתל אביב במכללת גודלמן, המובילה בישראל בלימודי רפואה משלימה, מוצעים לימודי דיקור סיני בתל אביב. מדובר בלימודים מקצועיים ומקיפים המוצעים גם כחלק מלימודי רפואה סינית. שיטת טיפול זו

חשיבות המזון לגוף

חשיבות המזון לגוף את האנרגיה לתפקוד המערכות ולבניית התאים והרקמות, הגוף מקבל בעיקר מהמזון שאנו אוכלים. לפיכך, אם טרם למדתם כיצד לעשות פוטוסינתזה ולנצל את אנרגיית השמש, יכולת השמורה לצמחים (שגם

Call Now Button דילוג לתוכן