מסלול מדריכי רכיבה טיפולית

לפרטים והרשמה

 

רכיבה טיפולית עושה שימוש בפעילויות בסיוע סוסים במטרה לתרום באופן חיובי לרווחה קוגניטיבית, פיזית, רגשית וחברתית של אנשים עם מוגבלות. רכיבה טיפולית מספקת יתרונות בתחומי בריאות, חינוך, ספורט ,נופש ופנאי. בכל העולם, יש מיליוני אנשים עם צרכים מיוחדים, החווים את היתרונות המתגמלים של רכיבה על סוסים. נכות לא צריכה למנוע מאדם רכיבה על סוסים. למעשה, חווית התנועה על סוס יכולה להיות טיפולית מאוד. בעת הרכיבה על סוס גופו של הרוכב נע באופן המדמה הליכה אנושית. רוכבים עם מוגבלות פיזית לעתים קרובות מראים שיפור בגמישות, שיווי משקל וכוח שרירים. בנוסף ליתרונות הטיפוליים, רכיבה על סוסים מספקת גם הזדמנויות נופש לאנשים עם מוגבלויות והנאה בחיק הטבע.

תכנית לימודים ייחודית זו פותחה על מנת לעזור לרוכבים ללכת, לדבר, להתחבר, להגיע למיקוד, להתנהג וללמוד.  לתת השראה לכל אחד לחיות את חיו באופן מלא, באופן פרודוקטיבי ועצמאי ככל האפשר.

אנחנו מלמדים את הרוכבים שלנו לטפל בסוסים. האחריות של טיפול בסוס יכולה לעזור לתלמידים שלנו לראות את העולם מנקודת מבט שונה – נקודת מבטו של הסוס.

היקף הלימודים : שנה אקדמית

למסיימים בהצלחה תינתן תעודת מדריך לרכיבה טיפולית.

  • סטאג' בחווה טיפולית
  • עזרה במציאת עבודה
  • תעודה בינלאומית

לעוד פרטים: מכללת גודלמן 08-8663620 // חוות לאון 052-3665391

לרשימת הקורסים המלאה לחצו כאן

 

שאלות נפוצות

ההרשמה לקורס מתבצעת במכללת גודלמן, אנו מבצעים פגישת ייעוץ בה אנו נותנים פרטים מלאים על הקורס, בונים תכנית לימודים מותאמת ואישית לסטודנט ומבצעים את ההרשמה, ההרשמה מותנת בדמי הרשמה על סך 1250 ש"ח. כמו כן ניתן להירשם טלפונית , במקרה ואין צורך בפגישת ייעוץ, ההרשמה מתבצעת על ידי מילוי טופס הרשמה עם המועמד בטלפון, וחיוב האשראי טלפונית בדמי הרשמה, או שכר לימוד. לאחר מכן הטופס נשלח למועמד בפקס או המייל על מנת שהמועמד יחתום על הטופס, קבלה וחשבונית ניתן לקבל פיזית במזכירות המכללה.

במכללת גודלמן יש גמישות רבה בתחום תכניות הלימודים. ישנם קורסי ערב ובוקר ואפילו קורסי צהריים. במכללת גודלמן תוכל להתאים לעצמך תכנית לימודים נוחה המותאמת לצרכייך.

במכללת גודלמן, צוות המרצים הינו מהטובים בארץ. במכללה שלנו מלמדים רק מומחים מהמעלה הראשונה. רובם ככולם בהשכלת . PHD, MD ND
עוד פרטים ניתן לקרוא בעמוד "צוות המרצים" בדף הבית.

מומלץ לקרוא גם

דיקור פנים (קוסמטי)

דיקור פנים (קוסמטי) להסרת קמטים דיקור פנים הינו טיפול המתמקד בשמירה על מראה פנים צעיר ורענן של העור, שבו משתמשים במחטי דיקור קטנות ודקיקות על מנת לשפר ולחדש את מראהו

פסיכותרפיה-הוליסטית

  כולנו שמענו על הפסיכותרפיה (פסיכואנליזה) המערבית שיסד זיגמונד פרויד. הוא היה הראשון שהתחיל לטפל בקונפליקטים פנימיים של האדם ע"י שיחות, במטרה לאתר את הרצונות המודחקים והמוסתרים ב"לא מודע", ואשר

עיסוי רפואי

קורס עיסוי רפואי עיסוי רפואי משפר את התפקוד של מנגנונים שונים בגוף כגון, זרימת דם, מתח שרירי, כאבי גב, צוואר וראש, משרה תחושת רגיעה ושלווה כללית. עיסוי רפואי שונה בתכלית

מטפל רגשי מוסמך

שילוב של מספר מקצועות טיפוליים במסלול אחד: פסיכותרפיה הוליסטית, CBT, NLP,  פרחי באך. אורך הלימודים – שנתיים בסיום הלימודים תוענק תעודת מטפל רגשי.

Call Now Button דילוג לתוכן