רפואה משלימה לימודי ערב

לפרטים והרשמה

לימודי ערב רפואה משלימה

המטרה בהקמת מכללת גודלמן לרפואה משלימה, הייתה להכשיר אנשי מקצוע ומטפלים ברמה הגבוהה ביותר, כך שיוכלו לתת מענה מקצועי למטופלים ולאפשר טיפול מקיף שמביא לבריאות שלמה. הלימודים במכללה מיועדים לאנשים המעוניינים לעזור למטופלים מתוך הבנה שלכל אדם יש כוחות ריפוי עצמיים שניתן לחזק ולהעצים באמצעות הכוונה נכונה, מה שעוזר לריפוי והחלמת המטופל.

למידע נוסף לחצו כאן

רפואה משלימה – לימודי ערב, מהם הקורסים אותם אפשר ללמוד?

מכללת גודלמן מציעה מספר רב של קורסים בנושאי רפואה משלימה:

עיסוי רפואי, עיסוי שוודי הוליסטי, עיסוי רפואי לתינוק, עיסוי ספורטאים, מומחה בכיר לעיסוי רפואי, מדריך לרכיבה טיפולית, רפלקסולוגיה, נטורופתיה, רפואה סינית, דמיון מודרך, NLP, CBT, מדעי המזון ואכילה בריאה, פסיכותרפיה הוליסטית, אבנים חמות, פרחי באך, ארומתרפיה, דיקור אוזן.

למה כדאי ללמוד רפואה משלימה במכללת גודלמן?

  • ליווי אישי – אצלנו תזכו בליווי אישי וצמוד, יחס מיוחד לכל סטודנט.
  • טובי המרצים – הלימודים בבית הספר מועברים על ידי מיטב המטפלים בארץ, כולם בעלי ניסיון מקצועי עצום וידע פרקטי עשיר.
  • תכנית הלימודים הייחודית שלנו מאפשרת לסטודנטים ללמוד בלימודי בוקר וערב, כמו כן הסטודנטים זוכים בהשתלמות מעשית אצלנו במרפאות.
  • בסיום הלימודים, הסטודנטים יוצאים עם ידע רב עשיר ומגוון, מאות מבין הסטודנטים שלנו השתלבו כמטפלים במרכזי רפואה משלימה, מרכזי שיקום, קליניקות פרטיות, מרפאות ומועדוני ספורט.

מהן דרישות הקבלה?

הדרישות ללימודים הם 12 שנות לימוד, הדרישות משתנות בהתאם לקורסים, במרבית מסלולי הלימוד אין דרישה לידע קודם או ניסיון כלשהו בתחום והם פתוחים לאנשים המעוניינים ללמוד תחום מרתק ומעניין זה.

רפואה משלימה לימודי ערב

 איזה תעודה מקבלים בסיום הקורס?

הסטודנטים מקבלים תעודה עם הכרה בינלאומית ע"י ארגונים מקצועיים בתחומי הרפואה המשלימה.

האם אפשר ללמוד גם בבוקר וגם בערב?

אנו מודעים לקצב החיים המהיר ולכן תוכנית הלימודים במכללת גודלמן מוצעת במסלולים גמישים של בוקר או ערב. הקורסים כוללים גם תכנים מעשיים וגם עיוניים שמועברים בקבוצות לימוד קטנות, בכיתות ובמרפאה עצמה, ע"י צוות של מטפלים מנוסה מאד ובכיר.

בשנת 1994 הקים ד"ר שמעון גודלמן את מכללת גודלמן לרפואה משלימה, בה מתקיימים לימודי בוקר וערב, בקבוצות לימוד מצומצמות, כיתות נוחות בהם הסטודנטים רוכשים ידע תיאורטי וניסיון עבודה. במסגרת הלימודים, מומחים ובעלי מקצוע מהטובים בתחומם מעבירים את השיעורים בצורה ברורה וקשובה. כל סטודנט זוכה לליווי צמוד ויחס אישי. בגמר הלימודים מקבלים הבוגרים, תעודה בינלאומית המאפשרת לעבוד בתחום בארץ ובחו"ל. לקבלת מידע נוסף לימודי ערב – רפואה משלימה אם תתקשרו איתנו קשר בטלפון: 08-8663620 או תצרו איתנו קשר כאן.

שאלות נפוצות

ההרשמה לקורס מתבצעת במכללת גודלמן, אנו מבצעים פגישת ייעוץ בה אנו נותנים פרטים מלאים על הקורס, בונים תכנית לימודים מותאמת ואישית לסטודנט ומבצעים את ההרשמה, ההרשמה מותנת בדמי הרשמה על סך 1250 ש"ח. כמו כן ניתן להירשם טלפונית , במקרה ואין צורך בפגישת ייעוץ, ההרשמה מתבצעת על ידי מילוי טופס הרשמה עם המועמד בטלפון, וחיוב האשראי טלפונית בדמי הרשמה, או שכר לימוד. לאחר מכן הטופס נשלח למועמד בפקס או המייל על מנת שהמועמד יחתום על הטופס, קבלה וחשבונית ניתן לקבל פיזית במזכירות המכללה.

במכללת גודלמן יש גמישות רבה בתחום תכניות הלימודים. ישנם קורסי ערב ובוקר ואפילו קורסי צהריים. במכללת גודלמן תוכל להתאים לעצמך תכנית לימודים נוחה המותאמת לצרכייך.

במכללת גודלמן, צוות המרצים הינו מהטובים בארץ. במכללה שלנו מלמדים רק מומחים מהמעלה הראשונה. רובם ככולם בהשכלת . PHD, MD ND
עוד פרטים ניתן לקרוא בעמוד "צוות המרצים" בדף הבית.

מומלץ לקרוא גם

מדעי המזון ואכילה בריאה

מדעי המזון המזונות שאתם בוחרים לאכול, קובעים אילו חומרים מזינים, הגוף שלכם יקבל ובאילו כמויות. חומרים מזינים הם חומרים המאפשרים לגוף להפוך אותם לאנרגיה, לבנות ולתחזק רקמות ולווסת תהליכים גופניים. קורס

לימודי דיקור סיני בתל אביב

על לימודי דיקור סיני בתל אביב במכללת גודלמן, המובילה בישראל בלימודי רפואה משלימה, מוצעים לימודי דיקור סיני בתל אביב. מדובר בלימודים מקצועיים ומקיפים המוצעים גם כחלק מלימודי רפואה סינית. שיטת טיפול זו

קורס עיסוי רפואי מחיר

קורס עיסוי רפואי להיפצע הוא הפחד הגדול ביותר של כל ספורטאי. פציעות פוגעות בביצועים, מעכבות את האימונים והתחרויות במהלך זמן ההחלמה, הטיפול בפציעות הינו יקר, והפרט העיקרי – פציעות גורמות

עיסוי ספורטאים לימודים

בעשורים האחרונים חלו שינויים רבים בספורט התחרותי, ובענפי הספורט השונים מבינים שיש לשלב אנשי תמיכה אשר יעזרו לספורטאים להגיע להישגים הגבוהים ביותר. כיום לכל קבוצה או ספורטאי מקצועי יש פסיכולוג

Call Now Button דילוג לתוכן