שיטת דורן

לפרטים והרשמה

 

שיטת דורן – ריפוי באמצעות עמוד השדרה

שיטת דורן היא שיטה ייחודית המיועדת לטיפולי פתולוגיות של הגוף, הנגרמות עקב אי איזון של אגן הירכיים ומתופעת תת פריקה של חוליות בעמוד השדרה.

העיקרון החשוב ביותר בטיפול על פי שיטה זו היא התמצאות בהשבה הדרגתית של החוליות עמוד השדרה או מפרקי אגן הירכיים והחזרתם לתפקוד נורמאלי עד להחלמה מלאה של מערכת שלד השריר.

הדינמו תרפיה של שיטת דורן

עיקרון הטיפול על פי שיטת דורן בעיקרו עובד על חוליות עמוד מפרקי אגן הירכיים ומאזן בתהליך את שלד השריר. ייחודיות ההצלחה בשיטה היא בפתרון בעיות שלד השריר הנוצרות הודות להפעלה אקטיבית של מפרקי החוליות ושאר מפרקי המטופל כמרכיב תנועתי שיטתי המובנה בכל שלבי תהליך הטיפול.

שיטת דורן היא שיטה מנואלית עדינה ואפקטיבית שמשלבת טכניקות עיסוי ומשפרת את איכות החיים כבר מהטיפול הראשון.

לרשימת הקורסים המלאה לחצו כאן

שאלות נפוצות

ההרשמה לקורס מתבצעת במכללת גודלמן, אנו מבצעים פגישת ייעוץ בה אנו נותנים פרטים מלאים על הקורס, בונים תכנית לימודים מותאמת ואישית לסטודנט ומבצעים את ההרשמה, ההרשמה מותנת בדמי הרשמה על סך 1250 ש"ח. כמו כן ניתן להירשם טלפונית , במקרה ואין צורך בפגישת ייעוץ, ההרשמה מתבצעת על ידי מילוי טופס הרשמה עם המועמד בטלפון, וחיוב האשראי טלפונית בדמי הרשמה, או שכר לימוד. לאחר מכן הטופס נשלח למועמד בפקס או המייל על מנת שהמועמד יחתום על הטופס, קבלה וחשבונית ניתן לקבל פיזית במזכירות המכללה.

במכללת גודלמן יש גמישות רבה בתחום תכניות הלימודים. ישנם קורסי ערב ובוקר ואפילו קורסי צהריים. במכללת גודלמן תוכל להתאים לעצמך תכנית לימודים נוחה המותאמת לצרכייך.

במכללת גודלמן, צוות המרצים הינו מהטובים בארץ. במכללה שלנו מלמדים רק מומחים מהמעלה הראשונה. רובם ככולם בהשכלת . PHD, MD ND
עוד פרטים ניתן לקרוא בעמוד "צוות המרצים" בדף הבית.

מומלץ לקרוא גם

סדנת טיפול באבנים חמות

ביום שישי 08/03/2024 בשעה 9:00 תתקיים סדנת טיפול באבנים חמות מרצה: שמעון גודלמן תינתן תעודה בסיום הסדנא (בהתאם לתקנון) פרטים -088663620

סדנת טיפול באבנים חמות ונרות הופי

  סדנת טיפול באבנים חמות     ביום רביעי 20/03/2024 בשעה 18:00 תתקיים סדנת טיפול באבנים חמות מרצה :שמעון גודלמן תינתן תעודה בסיום הסדנא (בהתאם לתקנון)  

דיקור אוזן

אבחון ותרפיה (דיקור) באפרכסת האוזן דיקור אוזן היא טכניקת דיקור הדומה לרפלקסולוגיה. קבוצות של תאים פלוריפוטנטים מכילים מידע מכל האורגניזם כולו ויוצרים מרכזי ארגון אזוריים מהרו להירשם !

קורס מדריכי כושר ואימון אישי

יוצאים לדרך! קורס מדריכי כושר ואימון אישי בתאריך 13.03.2024 יום ד' בשעה 9:30 במתחם אייקון פיטנס באשדוד סיטי שד' ירושלים 18, מגדלי k קומה 6 נא להגיע עם בגדי ספורט,

Call Now Button דילוג לתוכן